Новини

Олександр Мороз ще раз спробує сили на президентських виборах


Колишній очільник українського парламенту і екс-лідер «Соціалістичної партії» Олександр Мороз вирішив балотуватися в президенти вже в п’яте.

У кріслі президента Мороз обіцяє докорінно змінити систему влади, а також – відновити державність, зберегти Україну, як суверенну, демократичну, правову і соціальну державу, пропонує відмовитися від інституту президентства в тому вигляді, яким він є сьогодні, прийняти закон про імпічмент. Крім цього, хоче повернути Донбас за допомогою мінських домовленостей, скоротити чисельність народних депутатів і впровадити довічне ув’язнення для корупціонерів. Як і більшість кандидатів Мороз вирушив у агітаційне турне містами України.

Олександр Мороз фактично поклав початок “касетному скандалу”, коли восени 2000 року оприлюднив плівки екс-майора Держохорони Миколи Мельниченка, на яких було зафіксовано записи розмов у кабінеті президента Кучми. Ці плівки свідчать про причетність Кучми і ряду чиновників до вбивства українського журналіста Георгія Гонгадзе. На разі ж Мороз пише вірші, і на церемонії вручення літературного конкурсу «Коронація слова» у 2018 році, дякуючи за визнання, поскаржився, що держава не дбає про розвиток культури.

У відповідь на це організатор конкурсу Юрій Логуш зазначив, що Мороз до розвитку культури мав пряме відношень. А ось чи вдасться вп’яте досягти бажаного результату кандидату, чи це просто піар, аби про його поважну персону пам’ятали – дізнаємось вже ось-ось.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ