Новини

Олександр Педан створив волонтерський спортивний проект «Junior Z»


Шоумен і ведучий Олександр Педан заявив, що він створив волонтерський спортивний проект для популяризації на уроках фізкультури нових видів спорту серед школярів. Рух отримав назву «Junior Z». За його словами, в школи він їздить з представниками і тренерами незвичайних і цікавих видів спорту, як петанк, фрізбі, workout, черлідінг, хортинг та інших.

Шоумен зізнався, що на створення такого проекту його надихнула поява сина, і тоді він зрозумів, що потрібно зробити щось корисне для країни де підростає його спадкоємець. Олександр вже об’їздив дев’ять міст, де  разом із тренерами підготував сотні вчителів:

«Ми об’їздили дев’ять міст, де ввели нову систему навчання, а в трьох містах ми вже провели шкільні фестивалі. Зараз ми підготували 900 вчителів з усіх українських міст та близько 3 тисяч дітей. Але найдивніше це те, що дітям подобаються нові види спорту і вони із задоволенням грають в них», – розповів Педан. До слова, сам телеведучий теж не байдужий до фізичних навантажень, зокрема до екстремальних видів спорту.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ