Новини

Опозиційного південнокорейського депутата Ро Хоу Чана знайшли мертвим


Тіло опозиційного політика Ро Хоу Чана знайшли перед будівлею житлового комплексу у місті Намсан. За попередніми даними, чоловік вчинив самогубство. Як повідомив охоронець житлового комплексу, тіло депутата лежало біля головних воріт будинку, в якому живуть його матір та сім’я молодшого брата. Смерть південнокорейського політика набрала великого резонансу в країні.

«Мене дуже стурбувала ця трагічна новина. Смерть Ро Хоу Чана стала знаковою подією в політичному житті нашої країни. Рох був політиком, яким я особисто захоплювався», – розповідає адвокат Хук Ік-Бум.

Правоохоронці також знайшли передсмертну записку, в якій політик просив вибачення у своєї сім’ї. Після цього чоловік, ніби то, сам вистрибнув з вікна через причетність до корупційного скандалу. Таку версію висловили правоохоронці. Південнокорейського політика підозрювали в отриманні хабаря у 50 мільйонів вон, а це близько сорока п’яти тисяч доларів США від помічника впливового блогера на прізвиська «Друкінг». Зі слів передсмертної записки, Ро Хоу Чан зізнався в отриманні грошової винагороди.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ