Новини

Ошукані інвестори міста Бровари 10 років очікують на свої квартири


З самого ранку під стінами Броварської міської ради зібрались декілька десятків людей. Це ошукані інвестори, які понад 10 років тому віддали гроші за зведення житлового комплексу по вулиці Симона Петлюри 21, б. У 2007 забудовник продав недобудований об’єкт приватному підприємцю. Кримінальна справа відкрита вже близько 5 років. Кожних півроку змінюють слідчих у справі, кажуть активісти, але справа досі недоведена до кінця. Тож люди звернулись до депутатів Броварської міської ради з проханням виділити земельну ділянку для іншого забудовника, який готовий завершити будівництво. Між депутатами та ошуканими мешканцями виникали словесні перепалки.

Однак, перш ніж винести пропозицію на засідання сесії, необхідна відповідна процедура.

Консенсусу таки вдалось дійти. Голова Броварської міської ради Ігор Сапожко запропонував внести зміни до детального плану території для зміни цільового призначення землі, яку імовірно можуть віддати під забудову. Наразі там розміщені теплиці КП «Бровари-Благоустрій». Питання будуть розглядати на позачерговій сесії, яку запланували на  27 грудня.

Під час засідання сесії вирішували і низку інших соціально важливих питань. Депутати підтримали програму «Питна вода міста Бровари на 2019-2020 роки». Кошти будуть виділятися як з місцевого, так і з державного бюджетів. Планують провести ремонтні роботи колонок та системи водопостачання в місті.

Під час сесії також ухвалили бюджет на 2019 рік. «За» проголосувало 22 депутатів. Доходи місцевого бюджету на 2019 рік плануються в сумі понад 1 мільярд 350 мільйонів гривень. До цієї суми входять і доходи загального фонду місцевого бюджету майже 1 мільярд 283 мільйони гривень. Найбільше коштів з місцевого бюджету виділять на освіту.  Упродовж сесії депутати також вирішували соціально-значущі питання. Зокрема, на розвиток велосипедної інфраструктури в наступному році виділили 3 мільйони гривень.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ