Новини

Парламент закрив передостанню сесію восьмого скликання


Народні депутати закрили шосту сесію восьмого скликання і розійшлися на літні канікули. За цей період вдалося ухвалити 125 законопроектів. Попрацювали – можна й відпочити. Куди поїдуть народні обранці? Подорожуватимуть Україною чи закордоном? Народний депутат Сергій Каплін минулого року задекларував понад півмільйона гривень доходу. Та каже, що того ж року на відпочинок із сім’єю витратив усього лиш близько двох тисяч умовних одиниць.

Колишній колега Капліна по Фракції БПП – одесит Олексій Гончаренко планує провести відпочинок вдома. Гончаренко, який декларував мільйонні доходи, каже із сином засмагав на пляжах Єгипту. За словами нардепа –  елітні узбережжя не для нього.

Ігор Лапін із «Народного фронту» розпочне свою відпустку із передової. Каже, поїде відвідати побратимів на Донбасі. А решту вільного часу проведе на Волині.  Чи не улюблене місце нардепа Шацькі озера – каже і красиво, і бюджетно.

Чимало парламентарів використають свою відпустку із користю для мандату. Аби знову зайти до сесійної зали після парламентських виборів наступного року, літні канікули Борислав Розенблат проведе в політичному марафоні. Принаймні так він говорить. Доведеться «відмиватися» перед виборцями за «бурштинний скандал».

Депутати неохоче розповідають про свої відпустки. Тим паче про її вартість.  Парламентарі називають лише цифри за відпустку опонентів по Фракціях.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ