Новини

Паспорт, зарплата та цікава робота: маленькі вишнівчани долучились до «Міста професій»

21 липня у місті Вишневе Києво-Святошинського району вже традиційно для підростаючого покоління було проведено профорієнтаційний захід «Місто професій». Мета заходу полягає у тому, щоб надати можливість дітлахам відчути себе дорослими та отримати максимальне уявлення про різні професії.

Кожен з учасників заходу не тільки спробував себе у ролі фахівця певної галузі, але й усвідомив важливість правильного вибору майбутньої професії. На вході до імпровізованого містечка діти отримували паспорт та ознайомлювались з правилами поведінки на території містечка. Після цього дітлахи «влаштовувались на роботу», отримавши майстер-клас від справжніх професіоналів. Також, кожен «працівник» отримав винагороду – зарплатню, яку можна обміняти на подарунки.

«Свято пройшло чудово! Наш будівельний майданчик користувався великою увагою зі сторони діток та їхніх батьків. Оскільки у нас можна було не лиши приміряти форму будівельника, але й спробувати замішувати цемент та під наглядом професійних будівельників навчитись класти справжню цеглу. Цей процес дуже захоплює діток, оскільки він має абсолютну реалістичність, як на справжньому будівельному майданчику», – розповідають представники ЖК Стожари, генерального партнера у місті. – «Наша будівельна компанія, вже не вперше бере участь у цьому заході. І охоче відгукується на подібні пропозиції взяти участь у різних соціальних проектах, особливо тих, що з пов‘язані дітками. Ми завжди були активною компанією, з активною позицією у напрямку підтримки молоді, спорту та здорового і розвиваючого відпочинку. Значна частина працівників нашої компанії є людьми, що регулярно займаються спортом, беруть участь у змаганнях з міні-футболу. Тому ми охоче підтримуємо всіх, хто розділяє нашу позицію та погляди!»

Загалом захід пройшов на дуже високому рівні, і навіть дощ не завадив, дітки та їх батьки весело, а головне пізнавально провели своє дозвілля.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ