Новини

Пенсіонер сів на дієту і став зіркою соцмереж


Змінити свій спосіб життя ніколи не пізно, тим паче, коли тобі всього якихось 86 років. Довів це британський пенсіонер Девід Куксон. В мережі Instagram він зареєструвався всього лише наприкінці вересня цього року і вже має понад 100 тисяч підписників. Без платної реклами та інших капіталовкладень. Як же ж йому це вдалося? А досить просто.

Спонукали до ведення особистого профілю чоловіка його донечки. Вони ж є авторами світлин до постів. За два місяці вони зробили більше 120 дописів, зокрема, і про те, що чоловік вирішив дотримуватися дієти. Набирати популярності сторінка стала після того, як про неї дізналися у Twitter. Одна з користувачок звернула увагу на дописи пенсіонера і написала у себе в мікроблозі про нього.

Люди почали підписуватися на сторінку фудблогера та писати йому слова підтримки. Місцевий телеканал запросив Девіда взяти участь у вечірньому шоу. І це попри те, що раціон чоловіка досить простий – це салати, каші, варені яйця, іноді курка, спагеті, тушковані овочі тощо. Солодощі він їсть дуже рідко – лише на свята. Однак, незмінною на всіх світлинах лишається його усмішка. Девід частенько і сам із себе кепкує, одягаючи кумедні речі, футболки з веселими принтами або ж кашкети з гарбузами і рогами до свята Гелловіна.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ