Новини

Пересаджуємо дерева, а не рубаємо

Компанія-забудовник ЖК «Квартал Алей» вперше у Київській області застосувала досвід з пересадки дорослих дерев.

Компанія «Грассфілд», що зводить ЖК «Квартал Алей», перша в Київській області застосувала технології пересадки дорослих дерев при будівництві житлового комплексу. Це дозволить зберегти зелені насадження на території ЖК.

«Для мешканців приміських житлових комплексів дуже важливі зелені насадження. Адже саме вони створюють ту атмосферу затишку і свіжості, заради якої люди залишають галасливі мегаполіси. Тому при будівництві об’єктів у ЖК «Квартал Алей» ми ставимо перед собою завдання зберегти максимальну кількість дорослих дерев», – розповів Юрій Мавродієв, директор компанії-забудовника ЖК «Квартал Алей» «Грассфілд». – «Влада Броварів видала дозвіл на спилювання дерев, за що ми виплатили місту відновлювальну вартість. Але все ж ми вирішили пересадити максимальну кількість дорослих дерев в межах території житлового комплексу».

Для пересадки дерев на території ЖК «Квартал Алей» компанія-забудовник залучає досвідченого підрядника, що спеціалізується на збереженні та пересадці дорослих рослин. Досвід, техніка і технології дозволяють пересаджувати багаторічні дорослі дерева, не завдаючи їм шкоди.

«Квартал Алей» – житловий комплекс бізнес-класу, що будується за сучасною монолітно-каркасною технологією із застосуванням сертифікованих екологічних енергоефективних матеріалів. ЖК будується у центральній частині  Броварів, що є містом-сателітом Києва, і розташовується на відстані 15 хвилин їзди від станції столичного метрополітену.

Житловий комплекс «Квартал Алей» – один із небагатьох приміських проектів, який пропонує своїм мешканцям велику внутрішню інфраструктуру: тут розмістяться дитячий садок, школа, стадіон. До послуг мешканців на території ЖК: медичний центр, магазини, фітнес-клуби, кафе, відділення банків, аптеки та інші об’єкти, наявність яких робить життя максимально комфортним. Безпосередньо біля ЖК є облаштований парк і ділянка природного лісового масиву. Територія комплексу буде розділена алеями на місця для відпочинку та спорту (заплановані велодоріжки), прогулянок і розваг із дітьми.

 

 

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ