Новини

Першокласники проводитимуть шкільні уроки граючись конструкторами


Класний керівник показує свою  нову методику викладання математики для першого класу. У школі жінка працює вже давно. Та от цьогорічний урок педагог вперше проводить без книжок, прикладів і задач, а з різнокольоровим конструктором у руках.

Навчатися просто під час гри – чи не найголовніша зміна у системі освіти для першокласників у 2018 році. Дітлахам такі уроки довподоби. У новій українській школі усе по-новому. Більше немає суворого вчителя, який поставить двійку за неправильну відповідь. Тут прислухаються до думки малечі та вчать не боятись висловлюватись.  Батьки ж першачків від нової методики навчання в захваті, адже згадують, як у своєму дитинстві, стомлювались від стосів підручників та обов’язкових домашніх завдань.

Танці просто посеред уроку – заряджають, розвивають моторику та пам’ять– розповідає Ольга Міщенко. Дівчина тільки-но здобула вищу освіту ірозпоала кар’єру вчителя. Тож за старою системою їй викладати не доводилось. Так дитина почне більше довіряти викладачеві та не буде боятися висловити власну думку – зазначають психологи.

Якщо першоклсники раптом стомляться посеред уроку, учитель може розважити малечу просто посеред коридору завдяки мультимедійному програвачу. Такі пристрої зараз повиннібути у  кожній школі. Тож чи дійно ігри стануть ефективнішим методом навчання за товсті підручники – покаже тільки час.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ