Новини

Петро Порошенко віддав на освіту та відпочинок своїх дітей найбільше грошей


Журналісти назвали декларантів з когорти українських чиновників, які стали рекордсменами в тих чи інших сегментах. Отож, найбільше грошей на освіту та відпочинок віддав Петро Порошенко. Так, торік гарант витратив на навчання своїх дітей у Великій Британії 3 мільйони 800 тисяч гривень, а от родинний відпочинок йому обійшовся на мільйон менше.

Тим часом  «найфартовішим» виявився нардеп Павло Кишкар, який у 2015 році виграв у лотерею 1 мільйон 200 тисяч гривень, обійшовши навіть головного радикала країни Олега Ляшка, якось виграв півмільйона гривень.

Також повідомляється, що у минулому році пощастило і нардепу Євгенію Геллеру, який отримав у подарунок від своєї 97-річної бабусі майже 18 мільйонів в українській валюті. Аналіз декларацій чиновників показав, що українські посадовці досить набожні люди, якщо судити з кількості задекларованих ікон. Так, власником цілого іконостасу виявився нардеп Андрій Лозовий, який задекларував 74 ікони.

А ось на Херсонщині депутати ревно ставляться до декларації авторських прав. Один тільки  депутат ОДА Юрій Рожков має дві сотні авторських прав на торгові марки і патенти на промислові зразки.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ