Новини

Петро Порошенко виступив на засіданні ВРУ


Петро Порошенко звертався до Верховної Ради. Щороку у вересні Президент приходить до парламенту із посланням. Експерти кажуть – це європейська традиція. Коли Президент дає рекомендації народним обранцям. Кожен виступ Порошенка триває щонайменше годину. З час його президентства Порошенко найбільше говорить про агресію Росії та реформу збройних сил. Найбільше уваги національній безпеці Порошенко присвятив у своєму посланні у 2014-му році.

Не оминає теми боротьби із корупцією. Він розповідав про створення антикорупційних органів, необхідність електронного декларування для чиновників. Втім – щоразу констатував – корупція досі не подолана. Хоча і сам за цей час неодноразово потрапляв в офшорні скандали.   А останні два роки почав згадувати про автокефалію єдиної помісної православної церкви. І не дарма, бо за його президентства Україна впритул наблизилася до визнання власної церкви.  Верховна Рада ухвалила історичне звернення до Вселенського патріарха із проханням надати автокефалію православній церкві в Україні.

Тож для Порошенка тема визнання української православної церкви є одною із ключових, адже це – частина його передвиборчої кампанії. У своїх виступах Президент не оминає і соціально важливих тем: тарифів, підняття пенсій і зарплат. Експерти припускають, що цього року риторика Порошенка особливо не зміниться. Утім послання до парламенту нагадувало більше передвиборчу промову.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ