Новини

Під Києвом на поле упав приватний літак ZLIN-142


Доліталися. Ще у червні в селі під Києвом просто на одне із полів упав приватний літак ZLIN-142. Усередині був пілот і дівчина пасажир. Політ – подарунок від друзів, що в одну мить не став для Анни Доценко фатальним. Дівчина розповідає, що пілот взяв курс на аероклуб і на висоті 300 метрів в літака відмовив двигун. Вдало посадити повітряне судно не вдалося.

Після того як передня стійка торкнулася землі, літак проїхав кілька метрів по грядці молодої кукурудзи, потім спіткнувся, хвіст відірвався від землі, літак перекинувся через капот і впав на дах. Дівчина, яка із травмами перебувала в кабіні літака, зосталася без допомоги. Ні пілот, ні працівники компанії подарункових послуг не надали їй бодай елементарної підтримки.

Ба більше, у компанії  переконують, що нічого  надзвичайного не сталося і запропонували дівчині новий сертифікат у подарунок. І це – на додачу до черепно-мозкової травми, забоїв і струсу мозку. Згодом неадекватна реакція як пілота, так і організаторів польоту дещо прояснилася – виявилося, що наймане авіасудно уже два роки як є небезпечним для користування, як і сама злітно-посадкова смуга.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ