Новини

Підготовка до параду до Дня незалежності триває


В одну ногу та з піснею – військові вже готуються до параду на День незалежності.  Розпочали ще задовго до дати проведення, аби на самому параді все було злагоджено. Річницю Незалежності зустрінуть масштабним парадом за участі  4,5 тисяч військовослужбовців. Усього головною вулицею столиці пройде 24 парадні колони, що представляють підрозділи Збройних Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Служби безпеки та інших формувань, що виконують завдання оборони держави. 

Крім того, підрозділи від 15 країн-партнерів разом із українцями крокуватимуть під час параду. Цього річною новинкою стануть й жінки на марші. Військовослужбовці прекрасної статі разом із чоловіками готуються в рівних умовах.

У параді буде задіяно і 250 одиниць військової техніки. Під час проходження колони продемонструють і нові зразки машин.Днями таку техніку в центрі столиці зустріли кияни. Напередодні пройшли й фінальні тренування на Хрещатику.Де військові разом із технікою продемонстрували усе, що й буде на параді.Тож вже завтра, у День незалежності на головній площі країни відбудеться масштабний парад. Цього річ у небі – можна буде побачити й армійську авіацію.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ