Новини

Підозрюваний Володимир Гарькавий прибув на допит у НАБУ


В НАБУ напевно і не очікували на такий сюрприз із самого ранку. Володимир Гарькавий прибув до відомства  аби надати пояснення щодо кримінальної справи, в якій він є одним з фігурантів. Мова йде про розкрадання коштів Міністерства оборони. Компанія Трейд Коммодіті, в якій Гарькавий топ-менеджер, за підозрою НАБУ, створила злочинну схему з закупівлею пального на потреби міноборони. Керівництво компанії разом з окремими чиновниками міністерства, за даними правоохоронців, заволодіти нічьогенькою сумою – 150 мільйонів гривень.

На допит він спустився буквально з трапу літака. Прилетів з Мадриду, де був у відпустці, і відразу до НАБУ. Його адвокат Олена Сторожук каже – очікували, що підзахисного затримають. однак адвокат Олена Сторожук додає, що всі строки розслідування вичерпані, а затримання відбулося з порушеннями, тому вважає його неправомірним.

«Ухвала про затримання та доставку до суду закінчилася 30 квітня. З того часу він не міг бути затриманим, не мав права знаходитись у розшуку. Крім того станом на сьогодні строк досудового розслідування у цій справі уже сплив 11 квітня»,- пояснила Олена Сторожук  та додала, що всі строки розслідування вичерпані, а затримання відбулося з порушеннями, тому вважає його неправомірним.

Однак детективи НАБУ вирішили інакше. Поки в антикорупційному бюро не прокоментували затримання топ менеджера. Однак точно відомо, що Гарькавий чекає на суд. Та на чиєму боці суд буде? Адже керівництво компанії втекло від слідства, а двох чиновників міноборони суд відпустив. Підозрюваному директору Департаменту державних закупівель Міністерства оборони Володимирові Гулевичу навіть дозволили вільно їздити Україною, а заступнику міністра оборони Ігореві Павловському, теж фігуранту справи, суд повернув закордонні паспорти.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ