Новини

Поліція Мексики зупинила «караван мігрантів» на кордоні


Сотні людей ночували на мосту, що розділяє Гватемалу і Мексику. Так званий «караван мігрантів»  з 4 тисяч чоловік мріє дістатися Штатів. Утім, напередодні вночі не менше 6 мексиканських поліцейських постраждали під час спроби стримати людей на кордоні. До цього учасники каравану прорвали прикордонні загородження Гватемали. Щонайменше дев’ятеро осіб отримали поранення під час зіткнень з правоохоронцями.

Держсекретар США Майкл Помпео назвав ситуацією «критичною». Глава МЗС Мексики  на зустрічі зі своїм американським колегою зазначив, що основна позиція його країни полягає в повазі прав людини і захисту вразливих осіб, які, за його словами «є частиною каравану». Попри всі аргументи, президент США Дональд  Трамп стверджує, серед учасників каравану є злочинці. Він  пообіцяв закрити американський кордон з Мексикою, якщо потік нелегальної міграції не зменшиться.

Тим часом  Гватемала і Гондурас нині ведуть переговори, щоб вирішити питання повернення на батьківщину другої країни мігрантів, які перебувають на мексикансько-гватемальському кордоні.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ