Новини

Політичний сезон набирає обертів


Президентські вибори майже на носі, відтак політики починають грати за своїми правилами. Заради першості не гребуватимуть жодними методами, навіть передвиборчу кампанію почали завчасно.  У гонитві за президентським кріслом політики спекулюватимуть пенсіями, заробітними платнями, ціною на газ та навіть безпекою країни. Адже будь-які економічні коливання призведуть до соціальної напруги в суспільстві.

Освітня реформа та трансформація медицини – хтось уже обіцяє удосконалити ці галузі, а дехто має намір вивести Україну на так званий новий рівень. Втім, як перші, так і другі до березня точно не збираються думати про економічне зростання країни, адже в першу чергу переймаються своїми рейтингами, – зазначають політичні експерти.

Появі нових облич, які б зазіхнулися на посаду головнокомандуючого країни наразі нічого не передує. Вибори-2019 цікаві й тим, що вони будуть все ж черговими й матимуть різноманітну палітру учасників. Певним чином, президентські перемоги можуть стати визначальними для осінніх парламентських, – вважають політологи. Відтак, навіть найдрібніші політичні актори ближче до березня наматимуться заявити про себе гучніше.  Та в будь-якому разі, аби не потрапити на гачок популістів, експерти рекомендують людям припинити голосувати вухами чи шлунком. Натомість ретельніше вивчати програми політичних партій та звіряти попередні обіцянки з їхнім виконанням.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ