Новини

Правоохоронці Київщини влаштували дітям свято


Бойові машини та військовий арсенал. Кожен охочий тут на декілька годин зміг відчути себе справжнім захисником порядку. Серед експонатів – модернізований автомат Калашникова, штурмова та снайперська гвинтівки. Демонструють відвідувачам і зброю, з якою бійці на передовій захищають українські кордони.

Продемонтрувати свої вміння і кінологи з своїми підопічними. Демонструють бажаючим форму захисту при відпрацюванні дресировки четверолапих.  Вчать поліцейські і самозахисту. Спочатку відпрацьовують прийоми східних єдиноборств один на одному.

Найбільше охочих освоїти основи самозахисту серед дітей. Дев’ятирічний Максим каже – з першого разу засвоїти рухи важко.  Такі заходи потрібні для налагодження діалогу із суспільством. Переконаний начальник головного управління Нацполіції в Київській області  – Дмитро Ценов.

Крім того керівникам інших регіонів Нацполіції продемонстрували, як потрібно проводити патрулювання.175 працівників нацполіції розійшлися на патрулювання , залишивши мешканців під враженням та в безпеці.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ