Новини

Представники ГО «Стоп Корупції» організувала відкриту зустріч


Корупційні схема, офшори та темні грошові потоки – цілий рік для журналістів з різних регіонів України представники «Стоп Корупції» проводили спеціальні тренінги, як цього позбутися.   Розслідувачі з 20 регіонів країни поділилися здобутими за рік знаннями та навичками. Реальні результати з різних міст у боротьбі з корупційними проявами – стали яскравим прикладом для подальшого використанні у боротьбі із корупцією.   Юристи ж певні, аби побороти корупційну складову до організацій повинні долучатися і правозахисники.

Окрім того з початком активної передвиборчої кампанії, активісти презентували нову громадську ініціативу «За чесні вибори». На меті – зупинити політичну корупцію в Україні й за допомогою об’єднань із волонтерами, громадським організаціями, небайдужими громадянами та представниками ЗМІ.

Подібні осередки запобігання корупції по всій України діятимуть і надалі. Керівники проекту на цьогорічних успіхах зупинятись не збираються, кажуть і надалі не дозволятимуть користуватися чиновникам своїм службовим становищем.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ