Новини

Представники Києво-Святошинської РДА проінспектували навчальні заклади у регіоні


Ремонт у класах, замінені вікна та утеплення стін. Представники Києво-Святошинської райдержадміністрації та районної ради проінспектували підготовку до гідного та комфортного навчання малечі.  Головна із проблем – люті морози – тепер позаду. Для школи у Гореничах, Забір’я та Новосілок виділили кошти на утеплення стін.  За кілька місяців закінчать утеплювати школу й у Новосілках. До початку навчального року тут вже встигли замінити усі вікна на пластикові. 

Окрім будівельних робіт, у приміщеннях навчальних закладів проводять і капітальні ремонти. Директорка сільської школи у Гореничах натішитися не може новим класом. Згадує, як багато років цей кабінет використовували під старе обладнання, а після ревізії представників Києво-Святошинської РДА тут з’явилися новенькі парти, стільці та дошка.

Одна із  проблем, що виникла цього року   – тріщини у старих стінах. Зараз фасад будинку укріплюється. А роботи обіцяють закінчити до початку холодів. Тож посадовці обіцяють найближчим часом навідатись з ревізією і до решти навчальних закладів Києво-Святошинського району.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ