Новини

Премії держчиновників у липні сягнули декількох десятків й сотень тисяч гривень


Премії, які шокували суспільство та надбавки, що вимірюються сотнями тисяч гривень.Хвилю фінансового резонансу наприкінці травняв Україні спровокувала НАК «Нафтогаз України». Компанія з величезними статками настільки любить своїх працівників, що преміювала сорок одного співробітника на суму більше сорока шести  мільйонів доларів.

Такими преміями Нафтогаз «відсвяткував» перемогу в Стокгольмському арбітражі над російським «Газпромом». Відсудивши в компанії чотири з половиною мільярди умовних одиниць.  Не у доларовому еквіваленті, та не у таких розмірах як«газовики». Проте, українські можновладці теж не гребують преміями. Декларуючи багатотисячні, а той мільйонні статки – українські посадовці не соромляться отримувати держкомпенсації.

У 2017-му віце-прем’єр задекларував чотириста тисяч гривень, десять тисяч євро та ще майже стільки ж американських доларів. у чиновника не велика, але надбавки в Україні щеніхто не скасовував. У липні чиновнику нарахували більше 45-ти тисяч гривень. З них зарплатня склала лише дев’ять. Решту коштів –  склала премія. Надбавка за вислугу років та інтенсивність праці. Та понад 20 тисяч – відрядні.

Не скупляться на премії і Міністру внутрішніх справ – Арсену Авакову. Минулого місяця відомство начислило своєму очільнику 36 тисяч гривень. Без урахування зарплатні – а це ще майже 6 тисяч у нацвалюті.

А це декларація самого Авакова. Тут лише один годинник вартує не одну тисячу доларів.  І таких у нього не один. Такі заробітки недають спокійно спати прем’єрові. Гройсман анонсував, що вгамує апетити чиновників, що накручують надбавки на начебто маленьку зарплату. Тож тим, хто найбільше скаржаться найбільше і щастить. Виграти двічі в лотерею кругленьку суму  в обхід ДФС та НАЗК – ще те везіння.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ