Новини

Президент Туреччини: Вбивство Джамаля Хашогджі було ретельно сплановано


Смерть саудівського журналіста Джамаля Хашогджі була ретельно спланованим «варварським» вбивством – виступаючи перед членами правлячої партії в парламенті про це заявив Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган.  Каже, що консула Саудівської Аравії в Туреччині повернули на батьківщину.

Тим часом від влади королівства турки очікують не лише визнання злочину, але й імена всіх відповідальних і причетних, які далі постануть перед судом. Напередодні повідомляли про щонайменше 18 людей, які перебувають під слідством. Голова турецької опозиційної «Партії Батьківщини» Догу Перінчек заявив, що в саудівському консульстві в Стамбулі знайшли останки вбитого журналіста. Фрагменти тіла виявили в колодязі. Їх під час пошукової операції витягли співробітники турецької служби безпеки.

Американські журналісти стверджують, що наказ убити саудівського опозиційного журналіста Джамаля Хашогджі через Skype віддав радник та один із ключових членів наближеного до наслідного принца Саудівської Аравії кола Сауд аль-Кахтані. Ця розмова нібито вже є в Ердогана, утім, надати її американцям він відмовляється.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ