Новини

Пріянка Чопра готується до весілля


36-річна акторка Пріянка Чопра, яка прославилася завдяки ролі у серіалі «База Квантіко» вирішила покинути успішний проект. Таке рішення зірка прийняла аби більше часу приділити своєму майбутньому весіллю. Пріянка виходить заміж – за співака Ніка Джонаса. Акторка заявила, що жорсткий і напружений графік зйомок в серіалі буде несумісний з її сімейним життям.

Однак це рішення Пріянки викликало неоднозначну реакцію у її прихильників. Деякі звинуватили її в тому, що акторка просто копіює поведінку своєї подруги Меган Маркл, яка стала, після весілля з принцом Гаррі, герцогинею Сассекською. Та, готуючись до заручин з принцом, теж оголосила, що залишає свій серіал – «Форс Мажори» і зворушливо попрощалася з усією знімальною групою.

Однак причини, які змусили Меган піти з шоу, зрозуміти простіше: адже вона тепер не тільки дружина Гаррі, але і член королівської сім’ї, що вимагає від неї виконання відповідних обов’язків. А у випадку з Пріянкою все не так очевидно. Адже навряд чи колишня Міс Світу і талановита акторка захоче обмежитися тільки роллю домогосподарки. Можливо прихильники зробили поспішні висновки, адже про завершення акторської кар’єри в принципі у зверненні Чопри не йшлося.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ