Новини

Програма «Стопкор» відтепер на «ПравдаТУТ»


Телеканал «ПравдаТУТ» від тепер транслюватиме програму розслідувають «СТОПКОР». А це сотні резонансних розслідувань, десятки кримінальних проваджень і виграних справ, які відкривали після виходу матеріалу в ефір.

«Головне завдання – не лише показати людям, що є проблема, що є корупціонери, а донести до людей те, що зі всім цим можна і потрібно боротися. Корупцію можна перемагати, а тих хто порушує закон – саджати по тюрмах. І цьому прекрасний приклад – «Стоп Корупції ТВ», – переконаний власник та директор «ПравдаТУТ» Іван Гришин.

Інформаційне агентство «Стоп Корупції ТВ» і телеканал «ПравдаТУТ» підписали меморандум про співпрацю і взаємодію. Головною метою проекту залишається протидія корупції та розкриття олігархічних схем. За словами очільників проектів (телеканал ПравдаТУТ та ІА««Стоп Корупції ТВ»), робота у синергії допоможе вдосконалити телепрограму.

«У рамках телеканалу «ПравдаТУТ» у нас буде додане і студійне виробництво, адже до цього студії у нас не було. Це цікаве рішення, яке сприятиме розвитку проекту «СТОПКОР». Тому ми сподіваємось на нові креативні рішення», – коментує підписання меморандуму про співпрацю координатор проекту «Стоп Корупції» Роман Бочкала.

Головне гасло «СТОПКОРУ»: «є порушення – буде жорстка реакція». І це збігається з принципами ПравдаТУТ media group. Адже основна мета телеканалу: донести правду до населення України. Координатор проекту «Стоп Корупції» Богдан Хмельницький переконує, що даний проект – це більше ніж просто журналістські розслідування.

«Ми не тільки показуємо сюжети, не тільки робимо розслідування. Це акція прямої дії, тобто ми йдемо до кінця. Не тільки показуємо, а й доводимо справу до кінця», – розказує Богдан Хмельницький.

Принцип роботи проекту – поєднання журналістських розслідувань з юридичною підтримкою і правовим захистом громадян від корупції. Проект розслідувань «СТОПКОР» ви зможете дивитися щоп’ятниці та щонеділі о 23:30 в ефірі «ПравдаТУТ».

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ