Новини

Прокуратура Криму оголосила про підозру Наталії Поклонській


Прокуратура Автономної республіки Крим оголосила про підозру Наталії Поклонській. Одіозну прокурорку підозрюють у забороні Меджлісу кримськотатарського народу, як «екстремістської організації», затвердженні обвинувального вироку щодо заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза за «організацію масових заворушень». А окрім того в участі Поклонської у розслідуванні щодо українського режисера Олега Сенцова.

Наталя Поклонська з 2000-х років працювала на різних прокурорських посадах в Автономній Республіці Крим. У березні 2014-го, коли Крим вже був окупований, але Росія ще не оголосила про його захоплення, уже непідконтрольна Києву влада Криму призначила її виконувати обов’язки прокурора автономії. У Києві це рішення відразу скасували, а потім звільнили Поклонську з прокуратури. Після анексії Криму її призначили прокурором півострова. З 2016 року була звільнена з цієї посади у зв’язку з обранням депутатом російської Держдуми.

Сама ж Поклонська запевняє, що є громадянкою Росії, проте в адміністрації українського президента підтверджують, що вона залишається й громадянкою України. Поклонська перебуває під персональними санкціями. В Україні оголошена в розшук за звинуваченням у діях з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади чи змови з метою вчинення таких дій.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ