Новини

Причина трагічного випадку у Фастові ще досі не невідома


Трагедія, що минулого тижня сколихнула пристоличний Фастів і досі нагадує про себе. Тоді унаслідок вибуху в житловому будинку загинуло двоє людей, ще одна людина отримала травми та ще 17 сімей залишились без даху над головою.  Наразі, що ж стало причиною трагічного випадку достеменно невідомо. Спочатку припускали – газ. Утім профільні підприємства цю версію відкинули.  А от у самих мешканців будинку своя версія – винен сусід-військовослужбовець. Експерти теж припускають, що причиною вибуху навряд чи міг бути витік газу.

Тож експерти прогнозують, винуватців трагедії так і не встановлять, а от звалити усе на АТОвця, який, до слова один із тих, хто загинув під завалами – можуть.

Допоки ж людям організували ліжкомісця у місцевій лікарні, хто міг – поїхав жити до родичів, а місцева влада на  першочергові потреби потерпілих виділила по 135 тисяч гривень на родину. Утім цих грошей точно не вистачить, аби придбати нове помешкання,  а враховуючи, що винних у трагедії навряд чи знайдуть, то це може бути перша і остання допомога потерпілим сім’ям.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ