Новини

Пилові кліщі атакують дитячі садочки Львівщини


Непомітні для людського ока, ці паразити вже давно оселилися в наших домівках. Вони живуть у матрацах, подушках, постільній білизні та м’яких меблях. Їх вабить висока температура і вологість. Пилові кліщі – невід’ємна складова побутового пилу. І що більше таких паразитів у квартирі, то серйозніші прояви алергії.

Моніторингові дослідження Львівського обласного лабораторного центру Держсанепідслужби показали, що цей крихітний ворог повсюди підстерігає на нас і наших дітей. Алергію на пил розпізнати дуже важко. Адже симптоми схожі на простий нежить, який раптово з’являється і раптово зникає.

Людям з алергією на пилових кліщів рекомендовано відмовитися від пухнастих килимів і м’яких меблів. Проте у дитячих садках, де м’які іграшки та килими є частиною ігрової діяльності малечі, часте вологе прибирання та провітрювання приміщень є запорукою здоров’я дітлахів.

Пилові кліщі, а особливо їхні яйця, як зауважили учені, гинуть від контакту з кухонною сіллю. Тому у воду для миття підлоги слід додавати дрібку цього мінералу. Також бажано обробляти пиловсмоктувачем м’які меблі і регулярно просушувати постіль. А людям, які дуже чутливі до пилу, слід відмовитись від пір’яних подушок та ватних ковдр.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ