Новини

Рассел Вестбрук оформив 100-й тріпл-дабл у кар’єрі

«Оклахома-Сіті Тандер» перемогла «Атланту Гоукз» у матчі регулярного чемпіонату НБА. Зустріч, яка відбулася в Атланті, закінчилася з рахунком 107:119 на користь гостей.Відзначимо, що в другій чверті аутсайдери сезону здобули лідерство в 12 очок. Лише після перерви «Оклахома» вирівняла становище й довела поєдинок до перемоги в завершальні 12 хвилин.

Найрезультативнішим гравцем поєдинку став розігрувач «Окс» Рассел Вестбрук. Рас оформив сотий тріпл-дабл у кар’єрі, зібравши 32 очки, 12 підбирань і 12 передач. Вестбрук став четвертим гравцем в історії НБА, який підкорив позначку 100 тріпл-даблів. Вище за нього розташувалися лише Джейсон Кідд, Меджік Джонсон й Оскар Робертсон. Також 21 очко набрав Кармело Ентоні. У Пола Джорджа — 12 пунктів.

У складі «Атланти» найкращим став форвард Торін Прінс, записавши до свого активу 25 очок. «Тандер» здобули четверту перемогу поспіль, повернувши собі четверту сходинку Західної конференції. «Яструби» посідають останнє місце загальної таблиці.