Новини

Режисери фільму «Месники. Фінал» звернулись до фанатів з проханням утриматися від будь-яких спойлерів


Режисери фільму «Месники. Фінал» брати Ентоні та Джо Руссо написали фанатам Marvel відкритого листа з проханням утриматися від будь-яких спойлерів майбутнього фільму. Текст листа опублікований на сторінці сіквелу у Twiter.

«Все. Кінець. Кінець безпрецедентної оповідки, що охоплює 11 років і 11 франшиз. Тим з вас, хто був з нами у цій подорожі від самого початку, поділяв всі злети і падіння зі своїми родинами, друзями, однокласниками, працівниками. Так глибоко вкладався у кожного персонажа і сюжетну лінію. Сміявся. Захоплювався. Пускав сльозу. Вільно висловлював свої думки і емоції у натхненному діалозі, теоріях, фан-артах і фанфіках. Будь ласка, знайте, що ми обидва як і всі, хто залучений у «Фіналі», працювали, не покладаючи рук, останні три роки з однією лише метою – зробити дивовижне і емоційно потужне завершення Саги Нескінченності.

І оскільки багато хто з вас вклав свій час, серце і душу в ці історії, ми ще раз просимо вас про допомогу. Коли ви подивитеся «Фінал» у найближчі тижні, будь ласка, не псуйте враження іншим, так само, як вони не стали би псувати його для вас. Пам’ятайте, Танос все ще вимагає від вас тиші. Як завжди, успіху і щасливого перегляду», – йдеться у листі братів Руссо.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ