Новини

Село Дмитрівка святкує свій 119 День народження


Діна Олександрівна приїхала у Дмитрівку ще у 60-му році. Відразу по закінченню медучилища її направила у село працювати фельдшером-акушером.   За п’ятдесят років трудового стажу жінка виростила три покоління односельчан.  За цей час Дмитрівка стала для Діни другим домом. Головною запорукою комфортного і щасливого життя у селі жінка називає людей.

Сьогодні Дмитрівка – це близько шести тисяч мешканців. Капітально відремонтований будинок культури став сучасним центром дитячої творчості та розвитку. Тут функціонують численні гуртки для молоді – вокальний, хореографічний клас. А також чимало спортивних. Близько десяти років тому чемпіонка світу з боротьби кураш  Галина Гаєва заснувала і очолила в рідному селі секцію дзюдо.

Чемпіонку світу часто кличуть працювати до столиці. Але вона не їде. Каже, в столиці є кому працювати і без неї. Та й гуртків для молоді вистачає. : Діти – це основний мотиватор працювати і рухатися вперед, каже сільський голова – Тарас Дідич. Для них у Дмитрівці намагаються створити всі умови для позашкільного розвитку.   Пишаються в Дмитрівці і вихованцями секції з регбі, які другій рік поспіль виступають у фіналі чемпіонату України.

Дмитрівка – це реальний претендент в майбутньому очолити об’єднану територіальну громаду. Заасфальтовані та освітлені вулиці. Розширюються комунікаційні мережі. Проведено ремонт закладів освіти – дитсадочку та школи, якій цього річ виповнилося 50-т. Півстоліття тому її двері відкрилися для учнів. Сьогодні сільська школа – це сучасні, комп’ютеризовані кабінети, створюються інклюзивні класи. А педагогічний колектив активно впроваджує реформу освіти.

Дмитрівку не хочеться полишати. Тут створені всі умови для життя. А найголовніше, численні підприємства забезпечили мешканців села робочими місцями. Сьогодні Дмитрівка святкує своє день народження. 199-ть років із дня заснування.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ