Новини

Шахрайка обікрадала школярів на 50 тисяч гривень


У Харкові шахрайка обдурила неповнолітніх на 50 тисяч гривень. Вона заговорювала їх, а потім знімала золоті вироби: ланцюжки та кульчики. Так обійшла жінка кілька шкіл, аж поки не потрапила у поле зору правоохоронців. Своєї провини шахрайка не визнає, говорить що все це наклеп.

Наталя Єрмакова прийшла до однієї з Харківських шкіл та назвалась представницею модельного агенства. Трохи згодом, на прикладі десятирічної Маї  почала обіцяти школярам золоті гори. Коли ж, жінка здобула довіру дівчинки, запропонувала разом після занять піти додому, мовляв їм в один бік. Та, наступного дня жінка до школи не з’явилась. Тож, аби з’ясувати чому до навчального закладу впустили невідому особу та ще й дозволили їй спілкуватися із дітьми прийшла мати ошуканої Майї.

З журналістами, директор школи спілкуватися відмовився – мовляв у той час перебував на лікарняному. Та як з’ясувалась шахрайка навідалась не лише до цієї школи.Жінку затримали та обрали їй запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Лише з однієї Майї шахрайка зняла дорогоцінностей на 15 тисяч гривень. Найкоштовнішим був ланцюжок, який у родині передавали покоління в покоління. Тепер батьки вимагають для злодійки тримання у СІЗО, адже бояться, що вона може заподіяти шкоди й іншим дітям.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ