Новини

Шокуючі секрети краси від голлівудських зірок


Кожен з  мріє про гарну сяючу посмішку, і сучасні досягнення в стоматології можуть запропонувати безліч дієвих методів, але ж все це коштує чималих грошей. Наприклад акторка  Гвінет Пелтроу є володаркою однієї з найбільш сяючих посмішок у Голлівуді. Як стверджує сама Пелтроу, цього результату їй вдалося домогтися завдяки масляному полосканню. Ця стародавня  методика передбачає полоскання ротової порожнини масляним розчином протягом 10-20 хвилин, з метою поліпшення загального стану ротової порожнини і знезараження слизової.

Джей Ло – одна з найвідоміших голлівудських красунь – завжди на виду, і відповідно має в своєму розпорядженні цілий арсенал методів і засобів для підтримки прекрасного зовнішнього вигляду. Один з її секретів – вдихання ефірного масла грейпфрута для зменшення апетиту і контролю ваги. На думку ж експертів вдихання парів ефірного масла грейпфрута протягом 15 хвилин 3 рази на день дійсно допомагає зменшити апетит. Але цією процедурою вони не радять  замінювати основні прийоми їжі,  але рекомендують  заміняти шкідливими «перекусами».

Володарка розкішної каштанової шевелюри Кетрін Зета-Джонс використовує досить нестандартний спосіб підтримки здоров’я і краси волосся. Кетрін зізналася  :«Я використовую маску з меду і пива. Потім від мене добряче тягне пивною бочкою, але здоров’я волосся для мене важливіше ».  Адже пиво дійсно містить величезну кількість вітамінів і протеїнів, які живлять волосся і надають їм додатковий блиск.

Акторці Голлі Беррі доступні будь-які, навіть найдорожчі процедури у боротьбі з целюлітом. Але Голлі надає перевагу власноруч виготовленому скрабу, що складається з меленої кави та гелю для душу. За думкою спеціалістів , антиоксиданти, що містяться в кавових зернах, в поєднанні з м’яким масажем окремих зон – відмінний спосіб позбутися від целюліту в короткий термін без зайвих витрат.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ