Новини

Сінді Кроуфорд поділилась секретами свого приголомшливого вигляду


Вона вже не дефілює світовими подіумами, лише на численні вмовляння фотографів позує для обкладинок глянців, а модельній справі покроково навчає своїх дітей – 19-річного сина Преслі й 17-річну доньку Кайю. Проте розкішний вигляд, в якому тримає себе Сінді Кроуфорд після завершення кар’єри, змушує мимоволі затамовувати подих.

«Коли люди запитують мене про секрети краси, я їм кажу, що секретів немає. Потрібно просто висипатися, пити багато води і не курити», – якось сказала Сінді Кроуфорд.

Та свої маленькі секрети у моделі таки існують. Найперше Сінді дотримується здорового способу життя, але без фанатизму. Так, режим 80/20, як найкраще їх підходить. Кожен свій ранок вона починає зі смузі, на обід може з’їсти салат з куркою, а на вечерю часто обирає рибу жирних сортів з овочами. Окрім того вона як і раніше тренується 5 разів на тиждень, але вміє розподілити час так, щоб його вистачило на сім’ю, роботу, друзів і хобі. Щодо догляду за шкірою, у повсякденному арсеналі зірки завжди є засоби з гіалуроновою кислотою, креми з сонцезахисними фільтрами, масла для тіла і різноманітні маски. І останнє та головне правило Сінді – любити себе і прислухатися до своєї інтуїції, а не йти на повідку у того, що скаже суспільство.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ