Новини

Служити у лавах нацгвардійців до Львова приїхали хлопці з Харков


Залізничний вокзал. 8 година. До Львова прибуває потяг сполученням Лисичанськ-Ужгород. З якого у складі 22-х чоловік виходять майбутні військові. Зібравшись молодики виїжджають до частини нацгвардійців. І після урочистостей хлопцям показують казарми, де вони будуть проживати та проводять інструктаж подальших дій.

Призовників розділили на 2 групи. Перша вже пішла отримувати свою форму. По черзі хлопці заходять на примірку, поки інші чекають на вулиці, але спочатку все ж вирішили побрити хлопців наголо. Для декого розставатись із своїм волоссям було незвично, але більшість з призовників пройшли це випробування з посмішкою на обличчі. Загалом відбір до цієї військової частини доволі суворий. В призовника або в батьків немає бути проблем із законом. Будь-яких з фізичним або психічним здоров’ям. Також важливі зріст та освіта. Вік від 20 до 27 років. За 18 можливий тільки за згодою батьків та власного бажання.

З цією думкою згоден і Сергій. Хлопець нещодавно приїхав до нас з Одеси. Розповідає, ще з дитинства знав, що піде до армії. Оскільки батько в нього також військовий. Проте, сам молодик у майбутньому хоче бути патрульним поліцейським.  Спочатку на призовників чекає 23 дні загальної військової підготовки. А потім ще 2 тижні навчання на призначення до підрозділів або охорони громадського порядку, або ж з конвоювання. Призов на Львівщині триватиме до середини листопада. За цей мають прибути близько 300-т хлопців з 17-х областей України.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ