Новини

Snap купила стартап українця Teleport за 8 мільйонів


Американська компанія Snap купила команду з 5 провідних фахівців і права на всі технології українського стартапу Teleport Future Technologies. Угоду підписали на початку року і нині її умови повністю виконані. Ціна питання – 8 млн доларів. Teleport прославився однойменним додатком, який забарвлює волосся в різні кольори. Він встановив рекорд в українському, російському та білоруському App Store, набравши більше 1 мільйона завантажень за першу добу після релізу.

Він більше тижня займав перше місце в магазинах додатків. А от творцем сервісу є тоді ще 19-річний одесит Владислав Уразов. Він разом зі своїм партнером Богданом Матвеєвим зібрав команду з 30 осіб з різних країн, включаючи Україну, Францію, Англію та Росію. Стартап залучив 1 млн доларів інвестицій і став розвивати внутрішню технологію визначення об’єктів на фото і відео. Такі старання допомогли 20-річному українцеві  стати доларовим мільйонером.

Snap не вперше купує команду з проекту з українськими коренями. У 2015 році американська соцмережа купила одеський стартап Looksery. За не підтвердженими даними, тоді сума угоди дійшла позначки в 150 млн доларів.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ