Новини

Співачка Солоха у новому кліпі зачепила соціальну проблему


Яскравість, танці, смак та епатаж. Розлючена мама і соціально залежна нероба-донька. Інстаграм, манікюр, подруги й інші дівочі забавки, що забирають увесь вільний час сучасної дівчини. Все це у новому кліпі показала співачка Солоха разом зі своєю творчою командою.

У кліпі артистка піднімає одну із соціальних проблем  – бути справжніми як у житті, так і на картинці. Солоха вперше особисто спродюсувала проект: шукала тему, музичне доповнення, затверджувала текст та до останнього виношувала ідею, яку максимально хотіла розкрити. Співачка ділиться, в основі задуму лежить цікава хайпова історія, яка підніме настрій усій Україні.

Справжня запальничка – саме так відкликається про Солоху авторка віршів її пісень та музики, Олена Палашик. Поетеса розповідає, з артисткою співпрацює не вперше, однак на знімальному майданчику, у ролі мами дівчини, жінка дебютує. Під час зйомок Олена емоційно ділиться  враженнями і від Солохи, і від своєї ролі.

Не пожаліли нічого. Десятки тисяч доларів, максимум задоволення та кайфу. Знімальна група працювала над проектом більше доби. Змінили понад три абсолютно різні локації, підготували шоу балет та вірусний танець, який згодом, запевняють творці, танцюватиме вся країна.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ