Новини

Співак Йосип Кобзон помер


У Росії на 81-му році життя помер співак Йосип Кобзон. Про це повідомляє ряд російських ЗМІ. Зазначається, що у 2005 році у нього діагностували рак. А 27 липня його нібито підключили до апарата допоміжної вентиляції легень. Перед цим артиста перевели в реанімацію в відділенні нейрохірургії в одній з московських лікарень. Його стан оцінювався як стабільно важкий.

Кобзон неодноразово гучно заявляв, що є противником лікування за кордоном, але в 2015-му році сам Володимир Путін посприяв тому, щоби співаку, котрий опинився в санкційних списках ЄС, США та Канади, таки дали медичну візу до Італії.

У квітні світ сколихнула новина про те, що російський співак, народний артист СРСР, а також «герой» самопроголошеної «ДНР» Йосип Кобзон терміново госпіталізований у Москві. Причина звернення до кардіолога – порушення ритмів серця.

У ЗМІ повідомили, що Йосип Кобзон буде похований на Востряковському кладовищі у Москві, згідно з його заповітом.  Кобзон був відомий своєю антиукраїнськю позицією і неодноразово виступав напідтримку бойвиків так званих Л/ДНР. Та навіть отримав псевдозвання «героя ДНР».

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ