Новини

Спорудження єдиної в Білій Церкві греко-католицької церкви викликало двосторонній конфлікт


Як безпечно дітям дійти до школи, якщо поряд ведеться будівництво?  Цим питанням стурбовані мешканці білоцерківського масиву «Піщаний». Напроти житлового будинку ведеться спорудження храму. Місцеві мешканці занепокоєні, що через будівництво школярі не зможуть безпечно ходити до школи.

Спорудження єдиної в місті греко-католицької церкви викликало двосторонній конфлікт. Місцева громада хоче зберегти зелену територію. Утім люди й не проти будівництва храму. Хочуть створити рекреаційну зону та закласти парк імені Героїв Чорнобиля. Самі ж мешканці району не змогли долучитись до громадських слухань та висловити власну позицію.

Колишній заступник мера, Віктор Яровий свого часу видав припис мешканцям масиву «Піщаний» на призупинення будівельних робіт. Нещодавно група осіб розгромила будівельний майданчик. Ця подія  набула великого резонансу серед містян.Самі ж віряни греко-католики не розуміють чому лише тепер з’явились противники церкви. Адже коли оголошували громадські слухання щодо зведення храму, не було жодних заперечень.

Тим часом міська влада зауважує, що будівництво церкви законне. Наразі шукають компроміс для вирішення конфлікту та вже є певні домовленості. Зараз будівництво призупинено. Тим часом у місті також виділили ще одну земельну ділянку для будівництва церкви.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ