Новини

Стало відомо, хто платитиме за виборчу кампанію


2019 рік, коли ми станемо свідками на що ж саме йдуть наші сумлінно сплачені податки. Така можливість випадає українцям раз на чотири роки. Фінансування виборчої кампанії кожного кандидата у Президенти України має здійснюватися за кошт державного бюджету, частина якого, це наші з вами податки.

Зрозуміло, що державної казни на всіх не вистачить, та й вести кампанію за незначні кошти означає пасти задніх у виборчій гонці. Аби забезпечити себе потужною фінансовою підтримкою, використовуються кошти з рахунків виборчого фонду кандидата або неофіційні джерела.

Саме таким чином фінансуються агітаційні мережі. Нагадаємо, що Виборче законодавство забороняє оплату за роботу агітаторам від кандидатів у Президенти, їхня робота мусить виконуватися суто на волонтерських засадах.  Але цей рік відзначається новою стратегією фінансового заохочення.

Проте, політологи стверджують, що не можливо зафіксувати будь-який вплив на агітаторів, тому така заява буде діяти лише як попередження. Щодо використання бюджетних коштів для виборчої кампанії, українці можуть не перейматися, адже офіційні фонди відіграють дуже малу роль. Кошти, які виділяються державою є не співмірними до тих, які вимагає виборчий процес, тому успіх кандидата полягає у неофіційному інвестуванні.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ