Новини

Столичні рятувальники провели показові навчання на столичному пляжі


На столичному дитячому пляжі ніде яблуку впасти. Сезон відпусток у розпалі. Тож відпочивальники разом із дітьми рятуються від спеки в прохолодних водах Дніпра. Про те, що відпочинок на воді вимагає уваги та відповідальності – українцям укотре нагадують надзвичайники. Інформативні листівки вручили як дорослим, так і малечі.

Листівки – як пам’ятка. А от наглядний приклад того, що буває коли правила порушують відпочиваючим рятувальники демонструють наочно. ДСНСки кажуть, якщо ви не впевнені в своїх силах – у воду за потопельником краще не пірнати. Покличте когось на допомогу і одразу телефонуйте на номер 101.

З початку цього року лише у Києві на воді загинуло 47 осіб. Що майже вдвічі перевищує минулорічний показник смертності.  У Державній службі надзвичайних ситуацій радять відпочивати на офіційних, спеціально облаштованих пляжах. А таких у Києві є 13-ть.  Елементарні правила безпеки – рятують життя. Головне, під час відпочинку не зловживати алкоголем. Адже найбільший показник смертності на воді саме припадає саме на людей у стані алкогольного сп’яніння.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ