Новини

Суд частково задовольнив скаргу главреда Вишинського про незаконне затримання


У Києві відбулось судове засідання, на яке особисто приїхала російська омбудсвумен Тетяна Москалькова. Під покровом ночі уповноважена з прав людини Російської Федерації прилетіла до України. І ось та сама зустріч. Москалькова передає привіти від родичів та обійми від головного пропагандиста Кремля Дмитра Кисельова.

Теплим відносинам Москалькової та звинуваченого у державній зраді Вишинського можуть позаздрити навіть близькі друзі. Омбусвумен дбає про умови тримання головного редактора «РИА Новости Украина» та перепитує, чи відправлені колегою Денісовою фото відповідають дійсності.

Як виявилося, українська влада не дурить. Фотографії справжні. Але на цьому хороші новини для російської гості не закінчилися. Суд частково задовольнив скаргу главреда Вишинського про незаконне затримання. Скаргу відправили на розгляд Об’єднаної палати Касаційного суду. На цьому засідання закрито. Наступне призначили на 26 березня.

Тетяна Москалькова говорить про справедливість та важливість дотримання норм міжнародного права по відношенню до справи Вишинського. І одразу хочеться нагадати, що вже понад три місяці за гратами у Лефортово перебувають двадцять чотири полонених українських моряки. Й власне цей факт є прямим порушенням Женевської конвенції. Але на жодні норми та закони Росія чомусь не зважає.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ