Новини

Сутичками під МВС закінчився мирний пікет праворадикальної організації «С-14»


З півсотні активістів прийшли під стіни Міністерства внутрішніх справ підтримати свого побратима, координатора праворадикальної організації «С-14» – Сергія Мазура.  Мазур вимагає швидкого, чесного розслідування, знайти виконавців та замовників, які напередодні ввечері скоїли на нього замах.

Розтрощена віконна шибка, прошита наче решето стіна, зламані меблі. Саме так зараз виглядає квартира активіста після нічного візиту зловмисників. 9 жовтня, близько десятої вечора невідомі кинули у вікно помешкання бойову гранату. Сергія Мазура вдома в той момент не було. Проте серйозні осколкові поранення отримав його батько.

Зловмисники дісталися до кварти по драбині. Закинувши гранату у привідчинену квартирку – одразу ж утекли. Мазур каже, йому не вперше важке погрожували. Своєю громадською діяльністю він встиг нажити ворогів. Наразі правоохоронці з’ясовують обставини замаху. Та вже відкрили кримінальне провадження за статтею замах на навмисне вбивство.  Під стіни МВС Мазура прийшли підтримати народні депутати. В замаху на життя активіста вони бачать політичний мотив.

Мирний пікет не обійшовся без крові. Один із активістів внаслідок сутичок із правоохоронцями постраждав. Це сталося в той час, поки Сергій Мазур разом із депутатами зайшли в будівлю МВС на зустріч із силовиками.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ