Новини

Світ відзначає Міжнародний день вегана


Овочі, ніяких молочних продуктів та жодних блюд з добавками тваринного походження. Це традиційний раціон для Олени Кроліцької. Дівчина миттєво відмовилась від м‘ясних продуктів і організм на це різко відреагував. Не вдягає Олена і виробів зі шкіри, хутра, вовни і шовку. Як справжній веган, дівчина бореться за хороше відношення до друзів наших менших.

Вегани є строгими вегетаріанцями, вони не тільки виключають зі свого раціону м’ясо і рибу, а й будь-які інші продукти тваринного походження – яйця, молоко, мед. Ба більше, вони не користуються продуктами, які тестували на тваринах, або мають їх вміст. Ті хто стають веганами мають не аби яку терпимість і силу духу, кажуть психологи. Більше того, деякі дослідження західних науковців показують, що веганство сповільнює процес старіння, а самі любителі овочів менш агресивні. Однак психологи кажуть, це самообман.

Вегани поділяються на тих, хто відмовляється він продуктів тваринного походження: з етичних помислів, керуються турботою про здоров’я та бажають скинути вагу. ЯкщоВи все ж вирішили відмовитись від м’яса, робити це варто поступово. Дієтологи радять перш ніж повністю виключити життєво необхідні продукти, варто проконсультуватися зі спеціалістами.

Ті ж, хто різко покину звичку їсти м’ясо, можуть чекати не надто приємні наслідки. Часто у таких людей бувають проблеми зі шлунком, висипання на шкірі та недосип. Експерти пояснюють нехваткою вітамінів в організмі. Щороку на «зелену» сторону переходить і все більше молоді. Для когось – це просто модно, а хтось таким чином закаляє силу волі. Однак фахівці ще раз наголошують, ставати веганом можна лише порадившись з лікарем і підібравши власний оптимальний раціон.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ