Новини

Святкування Нового року: де, з ким і за скільки?

Новий 2019 рік усі українці зустрічатимуть в ніч з понеділка на вівторок, і святкувати подію будуть впродовж трьох днів. Справа у тому, що понеділок, 31 грудня, теж зробили вихідним, який доведеться відпрацювати в суботу, 29 грудня. Крім новорічних свят і традиційних субот та неділь, січень наступного року багатий на вихідні дні. У календарі в українців буде ще одне офіційне державне свято – понеділок, 7 січня, на честь Різдва Христового. Ми вирішили поцікавитись, як відзначатимуть броварчани прийдешній Новий рік та скільки грошей планують витратити на святкування.

Людмила: «Я разом зі своєю сім’єю буду зустрічати Новий рік у наших друзів. У цьому році нам прийдеться багато витратитися на подарунки, адже у нас самих двоє дітей і у наших друзів – тож потрібно щось подарувати. Не підеш же в гості з порожніми руками».

Тетяна: «Ми разом із сім’єю будемо вдома на Новий рік. На яку суму ми розраховуємо? Ну десь гривень 800 – стільки держава мені виділяє на місяць на дитину. От на цю суму і будемо святкувати. Так би мовити, витратимо все в один день».

Оксана: «Ми з сім’єю будемо святкувати у моєї мами в Чернігівській області. Навіть не знаю, на яку суму я розраховую, адже в нинішніх реаліях все коштує дорого і потрібно зробити подарунки всім».

Іван та Катерина: «Плануємо, якщо все буде добре і плани не зміняться, то поїхати в Карпати. Там вже забронювали будиночок. Це буде вже других рік, який ми зустрічатимемо в горах. І дітям там цікаво, і нам «змінити картинку» перед очима хочеться. Планували витратити десь 8 тисяч гривень за 3 дні, але думаю ця сума зросте».

Олександра: «Святкуватиму з друзями в ресторані. Вже домовились, тому можу вам точно сказати, що обійдеться святкова вечеря нам у 800 гривень, це без алкоголю. Ну і плюс подарунки ще кожному, тож гривень 700-800, думаю, прийдеться доплюсувати».

Костянтин: «Ми з дівчиною запросили всіх друзів до нас. Тому влаштуємо домашню вечірку. Ще бюджет не планували, чекаємо новорічних знижок, щоб трішки зекономити. Думаю гривень 500-600 на чоловіка буде…».

 

АВТОР: Павло Башинський

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ