Новини

Святий Миколай завітав на спортивне свято до дітей з інвалідністю


За вікном гуляє хурделиця, мороз розфарбовує скляні шиби візерунками, надворі запанувала королева-зима, а кожна дитина з нетерпінням очікує на візит святого Миколая. Одні малюки готують святкові концерти та театральні постановки для чудотворця, а діти з інвалідністю – спортивні змагання.

Для малюків з обмеженими можливостями щороку проводять спортивне свято. Марія Сидорук разом з однокласницями спеціально готувалися до цих змагань, аби довести кожному: для тих, хто справді хоче займатися спортом, перепон чи обмежень не існує.  А от Остап вже очікує на Миколая – у листі попросив в святого подарувати йому лего. А що святий виконав його бажання – нині на змаганнях обіцяє показати справжній клас.

Всупереч вадам зору, опорно-рухового апарату, слуху чи розвитку, вони обожнюють різноманітні ігри, спортивні змагання та веселі свята, адже це – звичайні діти. Перед змаганнями до дітлахів прийшов святий, вручив солодкі подарунки та привітав з прийдешнім святом. Цьогоріч, участь у спортивному святі взяли майже 150 дітей з інвалідністю з усієї області.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ