Новини

Тейлор Свіфт проміняла «Греммі» на кохання


Американська співачка Тейлор Свіфт, знову не приїде на церемонію вручення премії «Греммі». Навіть номінація в категорії «Кращий вокальний поп-альбом» не стала для неї вагомою причиною. А пояснення цьому – кохання. Вся справа в тому, що вечір 10 лютого співачка проведе в компанії бойфренда Джо Елвіна в Лондоні, на церемонії вручення премії «BAFTA».

«Фаворитка», в якій знімався Джо, претендує на статуетки відразу в двох номінаціях – «Кращий фільм» і «Видатний британський фільм». Ще один аргумент «за» «BAFTA» замість «Греммі» для Тейлор – номінація її близької подруги Емілі Стоун; дівчина претендує на статуетку в категорії «Краща актриса другого плану».

Та Тейлор не єдина хто вирішив ігнорувати премію. Популярна співачка Аріана Ґранде, яка  номінована на «Греммі» у категорії «найкраще сольне поп-виконання», теж відмовилась з’являтися на цьогорічній церемонії.

У зірки виникли розбіжності з продюсерами премії, через пісні, які вона мала виконати. Ґранде, яка була представлена на рекламних щитах, по всьому Лос-Анджелесу, не тільки не виступатиме на церемонії 10 лютого, вона навіть не з’явиться на ній. Ґранде образилась, оскільки продюсери не дозволили їй виконати композицію «7 Rings» – останній сингл з її майбутнього альбому «Thank U, Next».

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ