Новини

Тепловики на Львівщині активно налагоджують котельні


Щоб взимку тепло було не лише на душі, але й у квартирах. Реконструкція теплових станцій активно триває й досі. У області виконали трохи більше аніж половину виконаних робіт. Утім посадовці переконують – це вже досягнення, адже попереднього року ситуація була критичніша. Решту ж хочуть завершити за два місяці.

У місті, як запевняють комунальники, майже усі будинки готові отримувати тепло. Кажуть і коштів вистачає і часу більше ніж достатньо. Адже вже 80% запланованих реконструкцій провели. Переживати за власні гаманці цьогоріч Львів’янам не доведеться – запевнили посадовці. Адже до кінця року спеціальна комісія переглядати вартість тепла не планує.

Та попри усі вихваляння посадовців, проблема із опаленням залишається для мешканців ОСББ. Адже голови об’єднань до зими готуватися не поспішають – каже начальник управління інженерного господарства. Припускає, що це все саме через сезон відпусток. Утім вихваляються, що майже усю роботу виконали.  А от чи виправдана самовпевненість посадовців побачимо вже у жовтні коли стартує опалювальний сезон.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ