Новини

ТЕЦ-6 відновлює свою роботу


В обіцянки повернути гарячу воду в домівки киян, Ірина  Кондрачук вже не вірить, адже коли текла бодай тепла вода з-під крану дівчина вже й не пам’ятає. Гройсман обіцяв повернути гаряче водопостачання ще до 7 жовтня, однак до тепер цього не сталось . Вже за 2 дні стартує опалювальний сезон, а кияни так і не певні, що отримають омріяну гарячу. Проте людей запевняють,  гаряча вода таки потече.

НАК «Нафтогаз України» та КП «Київтеплоенерго» підписали договір на постачання газу, що базується на мировій угоді, затвердженій у судді. Тому «Нафтогаз» все ж почав поставки газу місту. Теплоелектростанцію, що чекала на старт роботи, теж ж запустили. Максимум три-чотири дні і можна припиняти загартовуватись, запевняє заступник голови КМДА Петро Пантелеєв .

От тільки для тих, хто довго чекав на воду і ось-ось її отримає, не матиме вчасно блакитного палива. Адже одночасно підключити і тепло і воду на ТЕЦ не зможуть. Для розгортання системи централізованого опалення необхідно близько двох тижнів, адже тривала відсутність гарячої води негативно вплинула на стан мереж. Робота ТЕЦ-6 поступово набирає обертів. Тут працює два водогрійних котли для запуску енергоблоку. Також відновлюється і робота котельних.

Заборгованість «Київенерго» перед «Нафтогазом» становила більше 3 млрд грн, з них 729 млн – заборгованість держави з субвенції, а трохи більше 2,5 млрд грн – заборгованість споживачів перед «Київенерго». Частково держава все ж сплатила борг і люди сподіваються , що отримають омріяну воду хоча цього разу.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ