Новини

Третьокласника жорстоко побили діти у школі


9-річний Давид показує , як навчився розв’язувати завдання. Він декілька місяців у новій школі. І за цей час уже знайшов нових друзів. А це маленький Давид у жовтні на лікарняному ліжку після того, як його побили однокласники. Принаймні, так стверджують батьки і сам хлопчик. Його настільки сильно побили, що школяр ледве дійшов до мами на роботу. У хлопчика була закрита черепно-мозкова травма, забій грудної клітини та зламана рука. Йому зробили декілька операцій та видалили селезінку. Опісля пережитого в школі психологи порадили перевести хлопчика в іншу школу. Через отримані травми третьокласник досі лікується.

Тим часом, у школі провели розслідування. І заперечують, що хлопчика могли побити однокласники. Мовляв, інші школярі бачили, як Давид упав на дитячому майданчику. Опитали і школярів, яких Давид назвав винними. Прогресу у розслідуванні родина не бачить, адже досі не отримали жодних результатів. Хіба що знесли гірку, з якої, за словами директорка, і впав хлопчик. У прокуратурі же пояснюють: це зробили для того, щоб ніхто не постраждав. Інцидент розслідують за завдання тяжких тілесних ушкоджень. Санкція передбачає громадські роботи або обмеження волі до 2х років.Утім підозру ще досі нікому не оголосили.

Попереду у Давида тривале медикаментозне лікування. Ще довго дитина оговтуватиметься від психологічної травми. Його рідні вимагають лише одного – справедливого розслідування та покарання винних.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ