Новини

ТРЦ «Gulliver» відсвяткував свій перший ювілей


Найбільший торгово-розважальний центр столиці святкує День народження.  П’ять років поспіль «Gulliver» щодня радує своїх відвідувачів якісним мультибрендовим шопінгом світового рівня та двоповерховою зоною різноманітних розваг.

До грандіозного святкування в самому серці столиці приєднується весь український бомонд. Кращі селебриті вітчизняного шоу-бізнесу розважали гостей торгово центру. Топ п’ять вітчизняних гуртів та сольних виконавців запалювали публіку на сцені «Gulliver» – Авіатор, Микита  Ломакін, Делема, Тамерлан і Альона, а також учасники Євробачення – неперевершені Оторвальд. Зірки зізнаються, магазини полюбляють, хоча й часу на це завжди не вистачає. Та об’їздивши чимало країн із гастролями, стверджують  – «Gulliver» – це шопінг-молл світового рівня.

Не забувають про дітлахів. Наймолодших відвідувачів  ТРЦ порадував безкоштовними яскравими майстер-класами. «Gulliver» – пять років на висоті. Торгово-розважальний центр встиг завоювати довіру українців, тому в день свого народження роздає неймовірно коштовні подарунки. Головним з яких став – автомобіль.

Фортуна усміхається найкращим. Девять учасників отримали коштовні призи, а із тисяч заявок на перемогу – автомобіль дістався щасливчику Олександру. Він зареєстрував свій щасливий чек за дві години до початку розіграшу. До цього, каже чоловік, нічого не вигравав. Кажуть, таких торгових центрів у світі дуже мало. На завершення свята відвідувачів чекав ще один сюрприз. Хед-лайнером вечора став гурт світового масштабу «Fly Prroject».

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ