Новини

Триває збір коштів на фільм Леоніда Кантера


На «Спільнокошті» тим часом триває збір 400 тисяч гривень, необхідних для роботи над документально-пригодницьким фільмом «Людина з табуретом» Леоніда Кантера. Митець 4 червня добровільно пішов із життя.  Про те, що проект все ж доведуть до кінця, хоча й без режисера, повідомила продюсер картини Катерина Мізіна. 14 років тому у Леоніда з’явилася шалена ідея, що повністю змінила не тільки його життя, а й долі дуже багатьох людей, які підхопили цю сміливу авантюру.

За переконаннями автора ідеї, глибокий сенс ініціативи – довести собі і світові, що мрії здійснюються, якщо їх здійснювати. Так Леонід Кантер із командою однодумців провів чотири масштабні експедиції до Атлантичного, Індійського, Льодовитого й Тихого океанів, знімаючи документальні фільми. На берегах кожного з океанів встановили постаменти зі звичайних кухонних табуретів, що перетворилися, власне, на символ руху до своїх мрій.

За словами продюсера, працюватиме над стрічкою команда, яка разом з Леонідом Кантером створила документальні стрічки «Добровольці Божої Чоти» та «Міф», які були відзняті в 2015 та 2018 роках. Нову роботу «Людина з табуретом» обіцяють презентувати в українських кінотеатрах вже цієї осені. Доброчинців обіцяють пускати на сеанси безкоштовно.  Наразі із 400 тисяч гривень зібрано 5-ту частину. До кінця збору коштів залишається 54 дні.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ